Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rok szkolny w poniedziałek. Niektórzy skończą lekcje o 18.40

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 09:40 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że Polacy podziękują 13 października obecnej władzy za tą deformę edukacji.  A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej. Skutki tych zmian możemy odczuwać przez następne kilkanaście spadkiem poziomu nauczania.
 A jaki był poziom nauczania dotychczas? By przepychać ucznow wprowadzono ocenę mierną. Od słynnego powiedzenia Strzembosza, że pańswo powinno zapewnić bezpłatną naukę tylko do klasy szóstej, poziom kształcenia podstawowego i średniego nie mówiąc o wyższym osiągną dno. W moim zakładzie pracy jest ponad 200 inż i mgr którzy pracują jako pracownicy fizyczni za płace trochę wyższą niż najniższa krajowa. Tytuły technika, inż. czy mgr. totalnie się zdewaulowały. Chcesz dobrze wykształcić dziecko musisz mieć dużo kasy i być w kręgu tzw. elyt polityczno biznesowych i celebrytów. A to obecnie nie jest proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale jak latorośl popyla na kompie lub komórce do połnocy to jest cacy?
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z pani Szumilas, donkowej szefowej MEN: „obowiązek szkolny można realizować w placówkach zagranicznych”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów PO-PSL nie było podwyżek dla oświaty, a zamknięto 1146 szkół i zwolniono 47 tys. nauczycieli! Gdzie byli wtedy towarzysze związkowcy? Gdzie były usłużne media ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPOKO jak POwróci POKO to uczniowie będą się uczyć do nocy a ich rodzice pracować do 67 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwójny rocznik będzie przez najbliższe 3 lata co się wiąże z problemami przez ten okres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suwerenowi wypłaci się 200 zł, a "nieistniejące trolle" w necie napiszą (za 20 gr za wpis), tak jak teraz, że to wina Tuska. Demokracja i tak długo istniała, starczy jej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co szum? Ja w latach 2004-2008 w LO zaczynałem rano i skończyłem 17-18.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewska narobiła naszym dzieciom takiego bałaganu w szkole i w tym najtrudniejszym czasie uciekła do Brukseli ! Ale co ją obchodzą nasze dzieci, najważniejsze że zrealizowała fanaberie Kaczyńskiego, a reszta jakoś się ułoży .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dewastuje nam Kraj, a oświata czy stadnina koni w Janowie to tylko wierzchołek góry lodowej. Mamy szczęście że trafili na koniunkturę gospodarczą na świecie, to może gospodarka jakoś się utrzyma, ale w innych dziedzinach to będzie raczej spustoszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów PO-PSL nie było podwyżek dla oświaty, a zamknięto 1146 szkół i zwolniono 47 tys. nauczycieli! Gdzie byli wtedy towarzysze związkowcy? Gdzie były usłużne media ?
 lewactwo P0stpzprowskie zamyka oczy i udaje, że nie pamięta ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Szumilas 2013 - "Posyłajcie sześciolatki do szkoły - zachęcała  w 2013 minister edukacji "
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister edukacji z PO - "Gdyby byli lepiej wyedukowani ekonomicznie, nie uwierzyliby w cuda (o klientach Amber Gold)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i cała "dobra" zmiana. Uczniowie na pewno są zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak lepiej niż w SP 6, gdzie lekcje kończyły się o 17:10 z uwagi na zmianowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też kiedyś zaczynałam lekcje o 13, kończyłam o 18, nie zawsze był start o 8, nie przesadzajcie i nie szukajcie dziury w całym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, kiedyś, kiedyś... Cofanie się niech jednak będzie dla chętnych a przed uczniami i kadrą "trudny rok", który będzie trwać cztery lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedą mieli mniej czasu na oglądanie trudnych spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam jeszcze prawie miesiąc wakacji! Pierwszy raz:) Od październia zaczynam studia na WSB, ktoś z Was studiuje u nich, albo już skończył? Zastanawiam się, czy można ubiegać się u nich o stypendium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Kirna, na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej możesz starać się o stypendia dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...